День матері в Україні традиційно відзначається у другу неділю травня

День матері в Україні традиційно відзначається у другу неділю травня. Цієї весни це свято співпадає ще з одним великим святом травня-Днем Перемоги.

Найбільше щастя на землі- бути мамою, дарувати життя, вести дорогою життя дітей, радіти досягненням, онукам…

Та є у цього світлого дня і чорне крило, яке робить його для матерів та дружин загиблих учасників АТО зі сльозами на очах.

Їхні сини і чоловіки віддали життя за наш мир і залишили своїх найрідніших із вічною тугою за теплими обіймами, міцною рукою підтримки, добрим словом.

Заживити цю рану неможливо, проте можливо розділити біль навпіл і додати у ці дні більше уваги, турботи, аби матері і дружини загиблих відчули необхідну підтримку від влади.

Головний спеціаліст відділу соціального захисту населення Баришівської селищної ради Лариса Василенко  голова Баришівської ГО “Зубр” Богдан Лозіцький та Військовий комісар Баришівського РТЦК та СП Вячеслав Харчевський зустрілись з матерями та дружинами воїнів, які загинули під час проведення антитерористичної операції на Сході України. Привітали їх зі святом та вручили квіти та подарунки.

Подякували матерям, які народили та виховали справжніх і вірних синів своєї Батьківщини, побажали турботливим ненькам здоров’я, спокою й Божого благословення. Баришівська селищна рада вдячна керівництву ТОВ “Торговий дім “Шантіль”, що долучились до формування подарунків для матерів та дружин загиблих воїнів АТО.