День Гідності і Свободи відзначається щороку 21 листопада

День Гідності і Свободи відзначається щороку 21 листопада згідно з Указом Президента від 13 листопада 2014 року. Його встановлено на честь початку двох знаменних і доленосних подій у новітній українській історії: Помаранчевої революції 2004 року та Революції Гідності 2013 року.

Україна вже заплатила високу ціну за те, що обрала свободу. З вини російського агресора на сьогодні також втрачено тисячі українців, які загинули обороняючи мирне життя, незалежність і територіальну цілісність України.

Традиційно 21 листопада люди поминають загиблих під час Революції Гідності, приносять квіти і лампадки до пам’ятних місць, організовують виставки та акції.

Зокрема, цього дня відбуватимуться покладання квітів до пам’ятників, пам’ятних знаків та могил захисників України в усіх населених пунктах Баришівської громади, а у навчальних закладах громади проведуть тематичні уроки.

21 листопада пов’яжіть на одяг, рюкзак, сумку чи автомобіль синьо-жовту стрічку, адже саме за такими стрічками з першого дня Євромайдану можна було розпізнати його прихильників, це був спосіб виявити солідарність та свою позицію.

ВІЛЬНІ ТВОРИТИ МАЙБУТНЄ!