ДАВАЙТЕ ПОГОВОРИМО ПРО БУЛІНГ, КІБЕРБЕЗПЕКУ, ТА ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ?

У зв’язку з карантиними обмеження захід буде проходити у ZOOM !

ДАВАЙТЕ ПОГОВОРИМО ПРО БУЛІНГ , КІБЕРБЕЗПЕКУ , ТА ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ ?

Булінг — ми з вами знаємо що причин безліч, а жертвою може стати кожен, хто не вписався у рамки того чи іншого колективу чи чиєїсь думки, чи не так ?

Кіберзлочинність – це відносно новий термін зміст якого кожен із нас не просто знає, а в більшості випадків стикався або ж стикається в реальному житті ?

Відповідальність перед законом – які заходи впливу поліція може до вас застосувати у разі правопорушень, а які заходи є правопорушенням вже з їх сторони ?

Для кого цей захід?

Цей захід для молоді віком від 16 до 20 років .

Як саме та з ким ми про це поговоримо ?

Київський обласний молодіжний центр сумісно з патрульної поліції України проводять онлайн-семінари для молоді.

У форматі лекцій експерти дають свої поради, які допоможуть захистити себе та протидіяти прояву кіберзлочину, булінгу, та нашу з вами відповідальність перед законом .

Де саме та коли ми зустрінемось ?

25 березня о 13:45 запрошуємо всіх бажаючих захистити себе та оточуючих.

Вам потрібно буде підключитися до конференції у Zoom:

Ідентифікатор конференції: 837 9905 3220