Чорна тінь голодомору

27 листопада 2020 року в бібліотеці-філіалі  села Лукаші  Баришівської ЦБС відділу культури та туризму Баришівської селищної ради проведена      година скорботи «Чорна тінь голодомору»  Завідувач бібліотеки Н.П.Балабан презентувала  книжкову виставку “1933:трагедія голоду” та розповіла про страшні роки голодомору, взяті  з записаних нею спогадів односельців.  Вірш О.Демиденка ” Голодомор” прочитала  учасниця театрального колективу “Стожари” Лукашівського БК, користувач бібліотеки Олена Кучмич.

Годину скорботи «І плаче душа моя від болю» провела бібліотека-філіал  села Волошинівки  Баришівської ЦБС відділу культури та туризму Баришівської селищної ради. Спогади  про голодомор  жителів  села Волошинівка   прочитала завідувач бібліотеки-філіалу с. Волошинівка  М.Г.Марченко. Присутні познайомилися з виставкою-реквієм  «Кожен день, кожен час пам’ятайте»

Директор Баришівської ЦБС Пацаловська Г.В.