Блакитні троянди розцвіли в Гостролуччі!

В мальовничому селі Гостролуччя 19 жовтня 2019 року в будинку культури відбулась творча зустріч із дивовижною людиною, природженим режисером, талановитою актрисою, чудовою поетесою, прекрасною жінкою Альоною Длугунович. Жителі села мали змогу відвідати презентацію збірки «Трояндова блакить нескорених небес».

Віддавна в літературі  блакитна троянда символізувала досягнення недосяжного, втілення казки. Спеціально до приїзду гості працівники будинку культури зробили для неї приємний сюрприз – декорували залу велетенськими блакитними трояндами, такими, як на обгортці її книги.

Читаючи твори, авторка перевтілювалась, приміряла різні ролі: вдячної доньки, люблячої мами, закоханої дівчини, щасливої дружини, зрілої патріотки, спостережливого філософа. Книга «Трояндова блакить нескорених небес»  сповнена радістю, щастям, любов»ю, тривогою, болем, вірою в майбутнє і беззаперечним оптимізмом. Це – сповідь людини, яка любить життя, не тому що воно ідеальне, а наперекір негараздам і втратам, бачить «моменти свята крізь буденні грати».

Зустріч з пройшла в теплій та приємній атмосфері. Всі присутні були  приємно вражені неймовірним авторським виконанням, стилем написання віршів. Поетеса подякувала директору будинку культури Катерині Березко за запрошення і подарувала закладу альманах поетів Київщини, в який увійшли її твори. Крім того вона зародила нову традицію – залишила в подарунок свою збірку для наступної поетеси, яка виступатиме в БК. Як з’ясувалось, авторка, яку тут очікують в наступному місяці є улюбленою поетесою Альони Длугунович.

Директор будинку культури с. Гостролуччя, Березко К.М.