Благоустрій Морозівського старостинського округу

Як не прикро, але засміченість населених пунктів за останній час вражає. Зазвичай у засміченості територій населених пунктів жителі звинувачують будь-кого, але тільки не самих себе. На берегах водойм, узбіччях автодоріг накопичується найбільша кількість сміття. Великі території зелених зон закидані поліетиленовими та скляними пляшками, консервними бляшанками, папірцями, одним словом, відходами відпочиваючих та «любителів» природи. Якщо раніше в рік було достатньо одного прибирання засмічених територій, то зараз цю роботу потрібно виконувати щотижня.

Висловлюємо щиру подяку за взаєморозуміння, підтримку та активну участь в проведенні заходу з прибирання населеного пункту усім, хто не залишився байдужим до цієї доброї та суспільно-корисної справи, хто знайшов для цього час, доклав власних зусиль для поліпшення стану довкілля, озеленення, благоустрою нашого села.

Також до заходів з благоустрою долучилися представники ТОВ «МХП-Агро-С», Директор ТОВ “Баришівський вісник” та представники сектору молоді та спорту Баришівської селищної ради.

Окремо висловлюємо подяку в організаціїї та спонсорській допомозі таким людям як: Бусел Вадим, Солодка Валентина, Лисенко Наталія, Лисенко Володимир, Брега Микола, Брусєнцев Максим, Гальченко Юрій, Бідношея Наталія, Тюха Андрій, Цвілій Віктор, Бобро Юлія, керівництво місцевого ринку та керівництву Баришівської ТГ.

Загалом до місцевої толоки долучилось більше 100 людей

Заходи з благоустрою села тривають!