Благодійна акція “Смаколик від Святого Миколая”

День Святого Миколая – це, мабуть, найомріяніше та найочікуваніше дітьми свято, адже саме Святий Миколай виконує бажання. Немає в світі малюка, який  не мріяв би про щось особливе, не любив подарунки та приємні сюрпризи.

За ініціативи селищного голови Олександра Вареніченка за кошти програми «Турбота» Баришівської селищної ради були придбані солодкі подарунки для пільгових категорій дітей громади. 18 грудня начальник служби Марина Павленко привітала дітей – сиріт, позбавлених батьківського піклування від імені селищного голови з новорічними святами та побажала хлопчикам і дівчаткам здоров’я, хорошого настрою, нових здобутків, щасливого дитинства та здійснення найзаповітніших мрій.

Привітання відбулось у веселій та святковій атмосфері, а діти отримали солодкі подарунки та чудовий настрій.