19 грудня одне з найпрекрасніших грудневих свят – день Святого Миколая!

З яким задоволенням і цікавістю заглядають малюки під подушку чи у чобіток. Скільки радості в дитячих очах. Вони вірять, що подарунки поклав їм вночі Святий Миколай. А разом з дітьми, здається, віримо в чарівництво і ми.…

Дійсно, для більшості з нас Різдвяні та Новорічні свята – це особливий та казковий час, який ми проводимо разом із сім’єю та друзями. Цьогоріч, враховуючи епідемічну ситуацію в країні, свята і в нашій Баришіввській громаді варто зробити ще більш родинними і провести їх у тісному колі близьких людей.

Щоб убезпечити себе від захворювань!

Бажаємо всій громаді достатку, затишку й душевного родинного тепла. Святий Микола хай освятить Вас і благословить на добрі справи. Хай у Ваших найкращих починаннях і добрих справах постійно відчувається любов та опіка Святого Миколая, а задуми та мрії здійснюються.

Нехай свята рука Миколая Чудотворця оберігає Вас!

А головна ялинка Баришівської громади все ж таки засяє новорічними вогниками саме в День Святого Миколая!