Більше 10 років у будинку по вул. Садова, 13 в Морозівському старостинському окрузі протікав дах, від цього неабияк страждали його мешканці.

За цей час, люди зверталися до багатьох інстанцій (РДА, районну раду, сільську раду, депутатів всіх рівнів) та питання залишилося не вирішеним.

Вивчивши ситуацію фахівці Баришівської селищної ради та КП “Морозівське” надали свої пропозиції.

І ось 01.07.2020 за підтримки Баришівської селищної ради (виділення коштів на придбання матеріалів) та мешканців будинку (збір коштів для оплати за виконання даних робіт) розпочато ремонт покрівлі даху.

Це дієвий приклад того, як співпрацюють органи місцевого самоврядування та небайдужі мешканці .

На черзі реалізація подібного проекту з ремонту даху в Коржівському старостинському окрузі.