Акція «Подаруй бібліотеці книгу»

Не викинь книгу на смітник!

Її віддай в бібліотеку,

Бо книга – скарб, у ній для тебе

Думок і висловів квітник.

Кохання, радість, смуток, біль…

А ще невидані простори

Письменник відкриває в ній.

Тож, дурно книгу не змарнуй,

В бібліотеку подаруй!

Яка бібліотека найпривабливіша для користувачів? Звичайно ж, наповнена якісним книжковим фондом. Для цього існують різні джерела комплектування, одним із яких є література, прийнята в дар від наших користувачів.

Дарування книг бібліотекам — це давня форма доброчинності та надійне джерело поповнення бібліотечного фонду, це безкорисна щедрість та добра воля дарувальника. Приємно,що і сьогодні збереглася ця добра традиція.

В Баришівській центральній бібліотеці для дорослих протягом багатьох років діє акція «Подаруй бібліотеці книгу».

Книга була, є і завжди буде найкращим подарунком бібліотеці. За кожною обкладинкою живе цілий світ, кожна сторінка – знайомства, зустрічі, переживання. Подарована бібліотеці книга – це радість більша, ніж одній людині, адже вона може стати улюбленою для багатьох шанувальників паперових видань. Бо книги в бібліотеці – це книги-мандрівниці, які мандрують від одного читача до іншого… Мабуть, саме ці думки спонукають тих, кого прочитана книга надихає на бажання подарувати її бібліотеці.

У 2019-2020 році повністю подарували свої бібліотеки родини Ткаченків, М.Д.Рабкіної , Л.В.Бурої , М.Рекеди , В.Г.Лисиці, О.В.Коваленко та інші. Неодноразово дарували нові книги активні читачі бібліотеки Т.М. Перетятько, З.В.Гніденко, Л.С.Зозуля. Л.І.Філіпук та інші. Серед подарованого нові книги: енциклопедії, словники, альбоми, класична та сучасна художня література.

В читальній залі   Баришівської центральної  бібліотеки  для дорослих діє  літературний куточок «Біль наш та гордість Полісся». Ініціатор його створення заступник голови правління  Київського обласного  товариства «Поліське земляцтво» В.І.Безверхий передав директору Баришівської централізованої бібліотечної системи  Г.В. Пацаловській книги краєзнавців, поетів і прозаїків про рідний Поліський край.

Дуже приємно, що серед подарованих у 2019-2020 роках книг є книги поетів – земляків  Ганни Дудки, Сергій Ткаченка, Ірини Мироненко, Івана Власого, Анатолія Вітюка, Федора Тишко, Надії Красножон  з автографами.

Краєзнавчий фонд бібліотеки поповнився історичними дослідженнями, які подарували автори книг, серед них,  «Історія Баришівських церков» та книги Валентини Стрілько-Тютюн «Грона українських повстань» та «Червоний терор».

Ми віримо, що добрі справи завжди повертаються добром. Можливо, саме Ваша книга стане комусь у пригоді: спонукає замислитись, чи дасть пораду, а може просто стане комусь гарним співрозмовником, чи додасть гармонії у життя.

Провідний бібліотекар відділу обслуговування Баришівської центральної бібліотеки для дорослих, Захарченко С.П.