Агов молодь Баришівської громади!

Шукаємо ініціативних, творчих, натхненних і запрошуємо до співпраці!

Відповідно до листа Міністерства молоді та спорту від 17.1.2020 №5048/3.2 щодо проведення IV Всеукраїнського форуму молодіжних працівників та працівниць інформуємо.

З метою обміну досвідом та кращими практиками щодо молодіжної роботи в малих громадах, підтримки ініціатив молоді та її інноваційного потенціалу щодо використання діджитал інструментів в молодіжній роботі иа удосконалення реалізації програми “Молодіжний працівник”. З 01 по 02 грудня 2020 року відбудеться IV Всеукраїнський форум молодіжних працівників та працівниць в онлайн форматі шляхом трансляції першого молодіжного телеканалу на онлайн телемосту між молодіжними працівниками та працівницями.

Програмою заходу передбачено:

-дискусії щодо діджитал інструментів молодіжної роботи в малих громадах;

-презентація найкращого міжнародного досвіду та прикладів систем освіти для фахівців, які працюють з молоддю;

– проведення майстер-класів від українських та міжнародних експертів щодо інноваційних форм роботи з молоддю;

-презентація найкращих практики роботи з молоддю в Україні ( на підставі результатів Конкурсу найкращих практик роботи молоді в Україні 2020 року).

Молодь громапди запрошуємо Вас для проходження вищезазначеного форуму, детальна інформація щодо заходу: