3-го січня 2020 року в актовій залі Вишгородської районної ради зустрілися родини Київщини

На зустріч в передсвятковий час вирушили і родини з Баришівськоі громади. Представник служби у справах дітей та сім‘і Баришівськоі селищної ради Юлія Ілляш з великим захопленням розповідає про родини Москаленко та Нечепи, які дійсно вразили представників Київської обласної державної адміністрації, присутніх на заході представників громадських організацій – своїми родинними надбаннями та традиціями, натхненням та невичерпною енергією в вихованні дітей.

Повернулися наші родини з подарунками та почесними грамотами, а ми від душі вітаємо їх та маємо надію, що з кожним роком наша громада буде ставати ще багатшою, бо діти в громаді- це і є її добробут та найбільший скарб!