28-го січня 2020 року Баришівська громада вшановує п’яті роковини від загибелі воїна АТО Віктора Бондара

28 січня 2015 року в зоні АТО загинув житель с. Лук’янівка – Бондар Віктор Миколайович. Заплакало село, затужили берізки, осиротіло серце матері.

Сьогодні,  вшанувати земляка прийшли до сільської ради с. Лук’янівка голова Баришівської селищної ради Олександр Павлович Вареніченко,  заступник голови з питань соціального напрямку Жанна Віталіївна Данчук, в.о. старости Лук’янівського старостинського округу Володимир Іванович Бондар, жителі села. Всі низько схиляються перед величчю його подвигу, йому всенародна шана і пам’ять. Герої не вмирають!

Шостий рік триває протистояння на сході нашої країни, шостий рік плаче небо, проводжаючи до рідних вантаж 200…