27 лютого за чудовою традицією в Перемозькому старостинському окрузі відзначили веселе свято, яке в народі зветься Масляна

За повір’ям, саме у ці дні Зима зустрічається з Весною. «Масниця» – одне з найулюбленіших українських свят, що має глибоке коріння і сьогодні жителі та гості с.Перемога святкували його на території Перемозького НВК.

Учні, батьки та педагогічний колектив запросили всіх бажаючих відсвяткувати Масляну разом.

Привітали всіх присутніх: Баришівський селищний голова Олександр Павлович Вареніченко, заступник Баришівського селищного голови з питань соціального напрямку Жанна Віталіївна Данчук, начальник відділу культури та туризму Баришівської селищної ради Людмила Миколаївна Бабич, в.о. Перемозького старостинського округу Тетяна Миколаївна Рихлик.

Цікаво на заході було усім – від найменших до найстарших.

Присутніх зачаровували своїми піснями учні, не менш яскравими були номери та розваги проведені педагогічним колективом, які стали родзинкою святкової програми.

А прийнявши участь у конкурсах можна було поласувати і вареничками, і млинцями…

Завершальною нотою святкових гулянь стало феєрична поява самої господині свята- Масляної.

Звичайно,приємно, що ми пам’ятаємо своє коріння, свої джерела, і нехай на вулиці вже XXI століття, ми будемо і надалі зустрічати веселе свято Масниці, будемо закликати весну і радіти сонцю.

Завершальне свято Масляної в Баришівській громаді відбудеться 29 лютого в смт Баришівка