24 січня 2020 року в ЦПР «Мрія» відбулося урочисте нагородження учасників першого (в майбутньому щорічного) конкурсу «Не вам, а нам у вас треба вчитись»

«Не вам, а нам у вас треба вчитись» -частина цитати Анрі Матісса (французького художника, скульптора, графіка,майстра декоративного мистецтва 20 століття), який свого часу про українське мистецтво сказав : «Не вам, а нам у вас треба вчитись, бо ви маєте велике національне мистецтво ікони й унікальне селянське мистецтво Ганни Собачко-Шостак»

Основним завданням конкурсу є утвердження в свідомості та почуттях жителів Баришівської ОТГ патріотичних цінностей , переконань та поваги до свого рідного краю.

Організаторами конкурсу є Баришівська селищна рада та ТОВ «Агро-С»

Конкурс проводився в різних номінаціях творчих робіт: малювання, вишивка та інше. Головна умова- роботи повинні бути тематично пов’язані із творчістю Ганни Собачко-Шостак- нашої відомої землячки

У конкурсі взяли участь жителі Баришівської ОТГ у двох вікових категоріях : діти до 18 років, дорослі. 14 поданих робіт були пильно розглянуті членами журі, а сьогодні нагороджені дипломами від Баришівської селищної ради, солодкими подарунками, а переможці грошовими преміями від ТОВ «Агро-С».

Отже,

– Вікова категорія дорослі:

I місце Хоменко Галина

II місце Савченко Лідія

III місце Нечепа Олена

–  Вікова категорія дорослі:

I місце Іщенко Анна

II місце Іванов валерія

III місце Ярмольчик Дар’я та Нитченко Єлизавета

Зі слів переможниці конкурсу Галини Хоменко:

«Ганна Собачко-Шостак серед українських митців дійсно талановита художниця, яка творила у 1910- 1965 роках. Переглядаючи картини Ганни, вражає її фантазія та підібрана палітра кольорів. Мене художниця надихнула на створення копії її картини “Квітка Редька ” в моїй улюбленій техніці – сухе валяння.

Зараз в моєму містечку Баришівка проходить виставка робіт, присвячена творчості Шостак. На меті маємо популяризувати творчість наших видатних українських митців. А моя особиста місія – показати та розказати про неймовірний матеріал – вовну. Унікальність цього матеріалу в тому, що ним можна створювати картини, скульптуру , прикраси, одяг… Цікаво знати, що люди виявили здатність вовни звалюватися близько 8000 років тому. Зараз цей напрямок (валяння вовни) набуває все більшої популярності в світі. Маю в планах проект – створити серію брошок за мотивами робіт Шостак».

А ми нагадуємо, що конкурс буде відбуватися щорічно, стартуватиме15-го грудня в день народження відомої художниці.

Чекаємо на нові таланти та їх неповторні роботи!