22 грудня відбулося свято для учасників фестивалю художньої творчості “Повір у себе”

22 грудня відбулося  свято для учасників фестивалю художньої творчості “Повір у себе”. Протягом місяця проходив онлайн фестиваль художньої творчості “Повір у себе” Баришівської територіальної  громади, організатором якого є центр соціальних служб Баришівської селищної ради Центр-сссдм Баришівка. Всого у фестивалі  взяли участь 39 дітей із нашої громади. Напередодні журі визначили переможців. На святі оголошені підсумки фестивалю. Селищний голова Олександр Вареніченко вручив дипломи,  кубки, призи, подарунки. Також від депутатів Баришівської селищної ради Вадима Макієнка, Володимира Суходольського, Ігоря Гопкала, Олега Демиденка, Валерія Стешенка   вручені премії переможцям та учасникам фестивалю. “Новорічні пригоди Карлсона” провели працівники ЦПР “Мрія” Баришівський центр позашкільної роботи “Мрія” (Сергій Головерда). Діти грали, співали, танцювали. Щастя вам, діти!  До зустрічі на Фестивалі –  2022!