12 серпня 2021 року відбулося засідання виконавчого комітету Баришівської селищної ради

12 серпня 2021 року Баришівський селищний голова Олександр Вареніченко провів планове засідання виконавчого комітету, на якому були розглянуті слідуючі питанння:

1. Про виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку населених пунктів Баришівської селищної ради за І півріччя 2021 року.

Доповідач : Гордієнко В.М. – начальник управління фінансів та економічного розвитку

2. Про присвоєння звання «Почесний громадянин Баришівської територіальної громади»

Доповідач : Нестерова О.М. – керуюча справами ( секретар ) виконавчого комітету

3. Про квартирний облік громадян.

4. Розгляд заяв :Про надання згоди громадянам на відключення від мереж ЦО і ГВП квартири та влаштування індивідуального  опалення.

Підбиваючи підсумки засідання Олександр Вареніченко подякував членам виконкому за активність у обговоренні нагальних питань та за конструктивну роботу.