09.06.2021 року відбулась нарада – семінар із працівниками Центру соціальних служб Баришівської селищної ради. Директором Центру були вручені працівникам сертифікати за програмою онлайн-семінару «Про основні завдання органів соціального захисту населення територіальних громад щодо реалізації вимог Закону України «Про соціальні послуги». На нараді розглянуто питання щодо підготовки щопіврічного звіту фахівцями Центру для моніторингу надання соціальних послуг сім’ям/особам вразливих груп населення. Під час проведення групової супервізії обговорено деякі питання соціального супроводу сімей/осіб, які перебувають в складних життєвих обставинах. З фахівцями центру практично опрацьовано складання плану соціального супроводу сім’ї/особи. Психологом Центру проведена вправа-розминка «5 добрих слів».