ДО ВІДОМА ВЛАСНИКІВ БДЖОЛОСІМЕЙ НА ТЕРИТОРІЇ БАРИШІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ!!!

Доводимо до вашого відома, що згідно Постанови від 7 лютого 2018 року № 107 Кабінету Міністрів України та постанови від 20 травня 2020 року № 395 Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів від 7 лютого 2018 року № 107» затверджено та внесено зміни до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для державної підтримки розвитку тваринництва та переробки сільськогосподарської продукції.

Відповідно до пункту 7 даного Порядку, фізичним особам та суб’єктам господарювання, які є власниками бджолосімей, надається бюджетна державна дотація на безповоротній основі за наявні в поточному році від 10 до 300 бджолосімей у розмірі 200,00 грн. (двісті гривень, 00 коп.) за 1 бджолосім’ю, у разі наявності більше 300 бджолосімей, максимальний розмір дотації становить – 60000,00 грн. (шістдесят тисяч гривень, 00 коп.) на 1 утримувача.

Для отримання дотації за бджолосім’ї, фізичні особи та суб’єкти господарювання, які є власниками бджолосімей, подають за місцезнаходженням пасіки до Баришівської селищної ради до 01 жовтня 2020 року такі документи:

• копію ветеринарно-санітарного паспорта пасіки;
  • копію рішення про державну реєстрацію потужності;
  • копію довідки про відкриття поточного рахунку, виданої банком (суб’єкти господарювання);
  • копію довідки або договору про відкриття рахунку в банку (фізичні особи);
  • копія паспорта громадянина України (фізичні особи);
  • чинну довідку станом на дату подання заявки про відсутність заборгованості з платежів, контроль за справленням яких покладено на контролюючі органи, у паперовій або електронній формі (суб’єкти господарювання);
  • копію звіту про виробництво продукції тваринництва та кількість сільськогосподарських тварин (форма 24-сг) на останню звітну дату на момент подання документів (суб’єкти господарювання, які є юридичними особами);
  • довідку, видану органом місцевого самоврядування, про реєстрацію пасіки із зазначенням кількості наявних бджолосімей на останню звітну дату на момент подання документів (фізичні особи та фізичні особи-підприємці, зокрема сімейні фермерські господарства).

Прийом документів здійснюється відділом комунальної власності, житлово-комунального господарства та благоустрою апарату виконавчого комітету Баришівської селищної ради (контактний номер телефону: 045-76-4-18-02)  до 01 жовтня 2020 року за адресою: Київська обл., смт Баришівка,  вулиця Центральна, 27 (кабінет № 1).

БАРИШІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА