Черговим подарунком для молоді стало відкриття ще одного спортивного майданчика з міні-футболу

В рамках державної програми «Будівництво футбольних полів зі штучним покриттям в регіонах України» та за сприяння Мар’яни Анатоліївни Лук’яненко, депутата Київської обласної ради, був підписаний договір з постачальником та передача від Управління фізичної культури і спорту КОДА до смт Баришівка комплекту спортивного обладнання та технологічних комплектуючих для облаштування спортивного майданчика з штучним покриттям та тренажерним обладнанням  на загальну суму 833тис.грн. Монтаж тренажерного обладнання був здійснений у 2018 і успішно введений в експлуатацію. За сприяння народного депутата Верховної Ради України, Павла Олександровича Різаненка, було отримано державну субвенцію в сумі 550тис.грн на монтаж спортивного майданчика з міні-футболу, а самі роботи по монтажу виконувалися Баришівською селищною радою.