18 січня відзначає свій поважний 100-літній ювілей баришівчанка Ольга Полікарпівна Пилипенко, Почесний громадянин Баришівської територіальної громади.

Привітати ювілярку прийшли секретар селищної ради Олександр Ільченко, директор Центру соціального обслуговування Іван Кутовий, голова Ради ветеранів Баришівської громади Валентин Іванович Ткач.

Біографія Ольги Полікарпівни багата на історичні події! Народилася 18 січня 1924 року ще тоді в с. Липняки Баришівського району в сім’ї робітників. В дитинстві та юності була безпосереднім свідком голодоморів 33-го і 47-го, військових подій 1941-1945 років. Брала участь у відбудові та відновленні селища в післявоєнні роки.

У 1948 році розпочала свою трудову діяльність в Баришівській середній школі, повівши за руку у світ знань своїх перших вихованців – 45 хлопчиків і дівчаток. З тих пір Ольга Полікарпівна випустила 12 (!) випусків, давши початкову освіту більш ніж 600 учням, які «розлетілись» по всьому світу. Серед декількох поколінь випускників видатні діячі медицини, освіти, культури, спорту, більшість з яких відомі далеко за межами рідної Баришівки.

За 36 років педагогічного стажу Ольга Полікарпівна через власне серце пропустила кілька поколінь баришівчан. І хоч жінка вже з 1984 року на заслуженому відпочинку, жоден день учителя чи її іменини не пройшли без вдячних люблячих учнів. А сьогодні, в цей особливий день, ювілярку від самого ранку ідуть вітати вдячні учні, колеги, односельці та рідні. А онука і правнучка подолали тисячі км, щоб приїхали привітати бабусю з далекої Голландії…