06 серпня 2021 відбулося засідання комісії з конкурсного відбору суб’єктів оціночної діяльності для розробки незалежної експертної грошової оцінки комунального майна

06 серпня 2021  відбулося засідання комісії з конкурсного відбору суб’єктів  оціночної діяльності для розробки незалежної експертної грошової оцінки комунального майна Баришівської селищної ради на виконання рішення селищної ради від 16.07.2021 №591-11-08 «Про затвердження Положення про конкурсний відбір суб’єктів оціночної діяльності для проведення незалежної оцінки комунального майна Баришівської селищної ради ».

Заслухавши інформацію голови комісії Віталія ГОРДІЄНКА по питаннях порядку денного засідання, комісія вирішила оголосити конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності для розробки незалежної експертної грошової оцінки комунального майна Баришівської селищної ради з метою визначення ринкової вартості об’єкту комунальної власності за адресою Київська область, Броварський район, с.Коржі, вулиця Промислова,42 та затвердити текст інформаційного повідомлення , яке опублікувати в тижневику «Баришівський вісник» та розмістити  на офіційному веб – сайті Баришівської селищної ради .