01.07.2021 у актовій залі Баришівської селищної ради відбувся конкурс з визначення управителів багатоквартирних будинків у с. Морозівка та гуртожитків у с. Коржі і с. Гостролуччя на території Баришівської громади.

Для участі у конкурсі було подано конкурсні пропозиції від учасників – комунального підприємства «Житлово-комунальне господарство с. Морозівка» Баришівської селищної ради (група з 13 багатоквартирних житлових будинків) та від комунального підприємства «Коржівське» Баришівської селищної ради (приміщення гуртожитку у с. Коржі по пров. Шкільний, 1, загальна площа житлових приміщень – 1363,3 кв.м.).

Від представника по с. Гостролуччя – конкурсної пропозиції не надходило. Звернень від співвласників щодо прийняття ними рішення про вибір конкретної форми управління їхніми багатоквартирними будинками, а також інформація про створення та реєстрацію ОСББ у будинках, гуртожитках, які входять до складу об’єктів конкурсу – до організатора також не надходило.

За результатами проведення конкурсу, відповідно до пункту 4 розділу 5 Порядку проведення конкурсу, у разі якщо у конкурсі взяли участь тільки по одному учаснику та їх пропозиції не були відхилені, вони оголошуються переможцями конкурсу. Так як підстави для відхилення пропозицій учасників (передбачених пунктом 5 розділу 4 Порядку проведення конкурсі) – відсутні, то переможцями конкурсу з призначення управителів багатоквартирних будинків у с. Морозівка та гуртожитку у с. Коржі було визначено:

–     по об’єкту конкурсу № 1 (гуртожиток у с. Коржі по пров. Шкільний, 1) – комунальне підприємство «Коржівське» Баришівської селищної ради;

–     по об’єкту конкурсу № 2 (багатоквартирні будинки у с. Морозівка) – комунальне підприємство «Житлово-комунальне господарство с. Морозівка» Баришівської селищної ради.