Прийняті рішення засідання виконкому від 19.05.2023

130. Про схвалення звіту про виконання бюджету селищної територіальної громади за 1 квартал 2023 року.
131. Про схвалення Плану дій сталого енергетичного розвитку та клімату Баришівської територіальної громади до 2030 року.
132. Про підсумки проведення опалювального сезону 2022-2023 років, стан розрахунків за житлово-комунальні послуги підприємствами, установами, організаціями та населення громади, наданих комунальними підприємствами селищної ради.
133. Про підсумки проведення двомісячника з благоустрою населених пунктів на території Баришівської селищної ради.
134. Про формування цивільного захисту Баришівської селищної субланки Броварської районної ланки територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Київської області.
135. Про затвердження акта обстеження земельної ділянки в с. Морозівка, вул. Л. Українки, 24.
136. Про визнання таким, що втратило чинність рішення виконавчого комітету від 19.02.2021 №32 «Про покладення обов’язків із вчинення нотаріальних дій та ведення погосподарського обліку».
137. Про внесення змін до рішення виконавчого комітету від 17.03.2023 № 92 «Про затвердження переліку вулиць для виконання поточного ремонту доріг місцевого значення на території Баришівської селищної територіальної громади».
138. Про внесення змін до складу Комісії з встановлення факту отруєння бджіл на території Баришівської селищної територіальної громади, затвердженого рішенням виконавчого комітету Баришівської селищної ради № 66 від 17.03.2023 року.
139. Про місцеву державну надзвичайну протиепізоотичну комісію при виконавчому комітеті Баришівської селищної територіальної громади.
140. Про внесення змін до складу адміністративної комісії при виконавчому комітеті Баришівської селищної ради.
141. Про внесення змін до складу робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати, зайнятості населення та детінізації доходів на території Баришівської селищної територіальної громади затвердженої рішенням виконавчого комітету від 19.05.2023 №87.
142. Про внесення змін до складу Комісії з питань захисту прав дитини при виконавчому комітеті Баришівської селищної ради.
143. Про внесення змін до складу опікунської ради з питань забезпечення прав повнолітніх осіб, які потребують опіки (піклування).
144. Про внесення змін до складу комісії з особливих питань поселення у відділення стаціонарного догляду для постійного або тимчасового проживання Баришівського селищного територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Баришівської селищної ради Київської області.
145. Про внесення змін до складу комісії щодо розгляду заяв членів сімей осіб, які загинули (пропали безвісти), померли та осіб з інвалідністю, внутрішньо переміщених осіб, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України, деяких категорій осіб, які брали участь у бойових діях на території інших держав, деяких категорій осіб, які брали участь в Революції Гідності, про виплату грошової компенсації за належні для отримання жилі приміщення виконавчого комітету Баришівської селищної ради.
146. Про внесення змін до складу комісії з житлових питань виконавчого комітету Баришівської селищної ради.
147. Про затвердження меж і площ прибудинкових територій багатоквартирних будинків в смт Баришівка Броварського району Київської області.
148. Про надання житла з фонду соціального призначення.
149. Про зміну статусу квартири на індивідуальний житловий будинок в с. Дернівка Броварського району Київської області.
150. Про надання дозволу на приватизацію квартири № 11 будинку № 22 вул. Богдана Хмельницького у смт Баришівка Броварського району Київської області.
151. Про надання дозволу на приватизацію квартири № 2 будинку № 6 вул. Софіївській, 34 у смт Баришівка Броварського району Київської області.
152. Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Баришівської селищної ради від 23.01.2023 № 25 «Про утворення постійної комісії з обстеження та визначення стану зелених насаджень, що підлягають видаленню на території Баришівської селищної ради».
153. Про надання згоди на видалення зелених насаджень на території центрального кладовища у смт Баришівка.
154. Про надання згоди на проведення роботи із санітарної очистки зеленого насадження у смт Баришівка поблизу вул. Київський шлях, 59.
155. Про надання згоди на видалення зеленого насадження на території ліцею ім. М. Зерова у смт Баришівка.
156. Про надання згоди на видалення та санітарну очистку зелених насаджень у с. Гостролуччя (поблизу вул. Центральна, 55).
157. Про надання згоди на видалення та санітарну очистку зелених насаджень у с. Гостролуччя на території навчального закладу Філії Гостролуцької початкової школи опорного закладу освіти «Селищанський ліцей».
158. Про надання згоди на видалення зеленого насадження у с. Коржі.
159. Про надання згоди на видалення та санітарну очистку зелених насаджень у с. Коржі в межах прибудинкових територій багатоквартирних житлових будинків.
160. Про надання згоди на видалення зелених насаджень у с. Перемога на території кладовищ № 1 та № 2.
161. Про надання згоди на видалення та санітарну очистку зелених насаджень у с. Перемога (біля приміщення старостинського округу та парків відпочинку «Слави» і «Хрещатик»).
162. Про надання згоди на видалення насаджень вздовж повітряних ліній електропередач на території Баришівської селищної ради (за межами с.Селичівка).
163. Про надання дозволу на розміщення тимчасової споруди для провадження підприємницької діяльності на земельній ділянці по вул. Грушевського, с Коржі.
163.1 Про надання дозволу на розміщення тимчасової споруди для провадження підприємницької діяльності на земельній ділянці по вул. Грушевського, с Коржі.
163.2 Про надання дозволу на розміщення тимчасової споруди для провадження підприємницької діяльності на земельній ділянці по вул. Грушевського, с Коржі.
163.3 Про надання дозволу на розміщення тимчасової споруди для провадження підприємницької діяльності на земельній ділянці по вул. Шевченка, с Корніївка.
163.4 Про надання дозволу на розміщення тимчасової споруди для провадження підприємницької діяльності на земельній ділянці по вул. Центральна, 26, смт Баришівка
163.5 Про надання дозволу на розміщення тимчасової споруди для провадження підприємницької діяльності на земельній ділянці по вул. Центральна, 26, смт Баришівка.
163.6 Про надання дозволу на розміщення тимчасової споруди для провадження підприємницької діяльності на земельній ділянці по вул. Центральна, 26, смт Баришівка.
163.7 Про надання дозволу на розміщення тимчасової споруди для провадження підприємницької діяльності на земельній ділянці по вул. Центральна, 26, смт Баришівка. (ФОП Яременко А.А.)
163.8 Про надання дозволу на розміщення тимчасової споруди для провадження підприємницької діяльності на земельній ділянці по вул. Центральна, 26, смт Баришівка.
163.9 Про надання дозволу на розміщення тимчасової споруди для провадження підприємницької діяльності на земельній ділянці по вул. Центральна, 38, смт Баришівка (ФОП Корж О.П.)
163.10 Про надання дозволу на розміщення тимчасової споруди для провадження підприємницької діяльності на земельній ділянці по вул. Центральна, 38, смт Баришівка.
163.11 Про надання дозволу на розміщення тимчасової споруди для провадження підприємницької діяльності на земельній ділянці по вул. Центральна, 38, смт Баришівка.
163.12 Про надання дозволу на розміщення тимчасової споруди для провадження підприємницької діяльності на земельній ділянці по вул. Центральна, 38, смт Баришівка.
163.13 Про надання дозволу на розміщення тимчасової споруди для провадження підприємницької діяльності на земельній ділянці по вул. Центральна, 38, смт Баришівка.
164. Про призначення та реєстрацію помічника – гр. Дорошенка Руслана Миколайовича фізичній дієздатній особі, яка за станом здоров’я не може самостійно здійснювати свої права та виконувати обов’язки.
164.1 Про призначення та реєстрацію помічника – гр. Мельника Дмитра Сергійовича фізичній дієздатній особі, яка за станом здоров’я не може самостійно здійснювати свої права та виконувати обов’язки.
165. Про надання матеріальної допомоги на поховання.
166. Про продовження терміну влаштування неповнолітнього Бадьори Романа Юрійовича, 16.10.2005 року народження, на цілодобове перебування в КЗ КОР «Таращанський навчально – реабілітаційний центр».
166.1 Про надання дозволу неповнолітньому ########## на підписання договору про поділ спадкового майна.
166.2 Про надання дозволу Гречко К. М. на здійснення юридичних дій від імені малолітньої дитини.
166.3 Про надання дозволу Мерцик С.В. та Мерцику О.В. на поділ житлового будинку, де право користування має малолітня дитина
166.4 Про затвердження висновку щодо доцільності позбавлення батьківських прав Бобошка Юрія Олександровича відносно малолітньої дитини
166.5 Про затвердження висновку щодо доцільності позбавлення батьківських прав Василенко Євгенії Володимирівни відносно малолітньої дитини.
166.6 Про затвердження висновку щодо доцільності позбавлення батьківських прав Лисенко Світлани Анатоліївни відносно неповнолітніх дітей.
166.7 Про надання дозволу Максименко Н. М. на дарування ½ частки житлового будинку з господарськими будівлями і спорудами та земельної ділянки, де право користування мають малолітні діти.
166.8 Про надання дозволу Піндюр М. К. на дарування ½ частки житлового будинку з господарськими будівлями і спорудами та земельної ділянки, де право користування має неповнолітня дитина.
167. Про схвалення місцевої цільової Програми забезпечення виконання рішень суду та виконавчих документів про стягнення коштів з бюджету Баришівської селищної територіальної громади на 2023-2025 роки.
168. Про утворення комісії з розгляду питань щодо надання компенсації за пошкоджені об’єкти нерухомого майна внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених збройною агресією Російської Федерації проти України.
169. Про проведення конкурсу щодо призначення управителя багатоквартирних будинків на території Коржівського та Морозівського старостинських округів Баришівської селищної ради.
170. Про надання дозволу на укладення договору найму житлового приміщення у с. Лукаші, що належить до комунальної власності Баришівської селищної ради.

Вкладені документи

Нагору