1 жовтня був багатим на відвідини для відділення стаціонарного догляду в с. Перемога

1 жовтня був багатим на відвідини для відділення стаціонарного догляду в  с. Перемога Баришівського селищного територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг).

Сьогодні підопічних відділення відділення стаціонарного догляду (особи похилого віку, особи з інвалідністю, внутрішньо переміщені особи) територіального центру з нагоди державних свят Дня захисників та захисниць України, Дня Українського козацтва, Дня людей похилого віку (Дня ветерана) та християнського свята Покрови Пресвятої Богородиці відвідали давні друзі – представники Благодійної організації “Благодійний фонд “ХРИСТИЯНИН” с. Веселинівка (голова фонду Валерій ІВАНОВ).

Представниця Фонду Олена НЕЧЕПА передала стареньким благодійну допомогу у вигляді продуктів харчування (консерви м’ясні, овочеві, макарони, крупи, олія).

Гості оглянули територію, приміщення закладу, завітавши до підопічних в гості.

Були приємно вражені умовами проживання, рівнем обслуговування мешканців, дякували обслуговуючому персоналу відділення та керівництву установи (завідувачка Любов Орел, керівник комунальної установи Іван Кутовий) за достойні умови.

Представники Благодійної організації “Благодійний фонд ВАВ “Краще майбутнє” м. Кам’янець-Подільський в особі волонтера фонду, пастора Християнської Євангельської церкви “Скеля” с. Сошників Бориспільського району Євгена СПІЧКО з дружиною, які надали благодійну пожертву у вигляді різноманітних смаколиків та поспівали духовних пісень.

У другій половині дня зі святковою концертною програмою завітали земляки – жіночий народний фольклорний ансамбль “Ядлівчанка” с. Перемога. Звучали народні ,козацькі, патріотичні пісні та піснеспівні молитви за визволення та перемогу України у російсько-українській війні, за наше славне ЗСУ.