Виконання місцевої цільової програми «Турбота»

Місцева цільова програма «Турбота», затверджена сесією Баришівської селищної ради від 22.12.2023 № 2305-50-08, має на меті надавати соціальну допомогу й підтримку сім’ям з дітьми, багатодітним, неповним сім’ям, сім’ям, які опікуються дітьми-сиротами, дітьми  з інвалідністю; підтримку осіб з інвалідністю, ветеранів війни, учасників бойових дій, вдів учасників війни та  громадян які захищали та захищають суверенітет нашої країни; надання соціальної допомоги малозабезпеченим верствам населення з числа одиноких пенсіонерів та осіб з інвалідністю з метою їх підтримки.

За 9 місяців 2024 року на виконання Програми з бюджету Баришівської селищної ради використано на виплату:

матеріальної допомоги 107 жителям громади на лікування та вирішення соціально-побутових питань – 822 400,00 грн.;

матеріальної допомоги 28 жителям на поховання деяких категорій осіб – 84 000,00 грн.

До слова, далеко не в кожній громаді фінансується така програма. Робота з виконавчого комітету Баришівської селищної ради спрямована на те, щоб і надалі підтримувати найвразливіші верстви населення нашої громади.