СВІТ МАЙБУТНЬОГО ОЧИМА ДІТЕЙ

12 вересня у Жовтневому Палаці,   одному з найкращих майданчиків України, відбувся Гала-концерт в рамках Соціально-благодійного проекту «Світ майбутнього очима дітей».

Запрошені: переможці конкурсів, учасники проекту, батьки, керівники колективів, регіональні куратори та перші особи громад.

Тільки уявіть – всього задіяно в проекті 16400 учасників з 69 громад України!

На Гала-концерт було відібрано 22 громади, серед яких наша, БАРИШІВСЬКА!

Ми горді, що саме наші діти представляли галузь культури і освіти Баришівщини!

Парубоча Ліана кларнет, випускниця Баришівської музичної школи (викладач – Микола Парубочий);

зразковий ансамбль сучасного танцю «Карнавал»-танок «FEITING GIRLS”,  керівник Людмили Козачок.

Очільник Баришівської громади – ОЛЕКСАНДР ІЛЬЧЕНКО;

перший заступник голови Баришівської громади – ВОЛОДИМИР КОЦЮРБІЙ;

керуюча справи, секретар виконавчого комітету – КРІСТІНА ДОРОФЕЄВА;

начальник відділу культури та туризму Баришівської селищної ради Людмила Бабич;

директор Культурно-мистецького центру Володимир Кулик;

заступник директора КМЦ Дарина Слободянюк;

заступник директоа ЦБС Олена Бойко;

голова профспілки працівників культури Людмила Новицька;

в.о. директора ЦПР «Мрія» Тетяна Пащук;

директор Баришівської ДМШ Андрій Бурак.

Учасників заходу вразила виставка майстрів (вихованців ЦПР «Мрія», переможців проекту, вишивальниць, які створили «Рушник Перемоги» – який став родзинкою виставки!)

Щиро привітаємо відзначених Подякою від  Соціально-благодійного проекту «Світмайбутнього очима дітей»

та всіх, хто долучився до його організації і проведення:

Баришівська селищна рада, відділ культури та туризму,

управління освіти, молоді та спорту.

Дякуємо за запрошення та організацію керівнику проекту «SADYBA MUSIC” ІРИНІ КОВАЛЕНКО та партнеру проекту “sweet.tv”, автору проекту Віталію Рябчуну – засновнику і власнику агенції івентів «SADYBA MUSIC”.

Ми горді з того, що саме наші діти представили культуру і освіту Баришівщини!

Поки живе  мистецтво – ми не переможні!

Крім основної концертної програми, на всіх чекали  зустрічі з відомими   артистами  та митцями  України – Юрієм Рибчинським, Павлом Зібровим, Євгеном Хмарою, Анатолієм Гнатюком , Аурікою Ротару, Андрієм Кравченко!

Найкращий піаніст-віртуоз Євген Хмара, кожен виступ дарував незабутні емоції своєї майстерності!

СВІТ ОЧИМА ДІТЕЙ – СВІТ БЕЗ ВІЙНИ!

Інф. Відділу культури та туризму