ПУЛЬС ГРОМАДИ станом на 02.09.2024

За даними Баришівського підрозділу ДСНС (24-ДПРЧ 5-ДПРЗ ГУ ДСНС України у Київській області) –  здійснено 8 виїздів у Баришівській громаді, зокрема 1 виїзд на індитифікацію ВНП, 6 виїздів на  загорань трав’яного настилу, 1 виїзд на загорання сміття. Здійснено 4 виїздів у Березанській громаді, а сама 1 виїзд на загорання сміття, 1 загорань трав’яного настилу, 1 виїзд на загорання житлового будинку, 1 виїзд на житловий будинок (хибний виклик).

У відділення поліції №1 Броварського РУП ГУНП в Київській області  зареєстровано 149 звернень на «102». З них 2 події мали ознаки кримінального характеру:

• 1 факт раптової смерті;
  • 1 злочин проти трудових та інших особистих прав (ст. 162, ч.1)

Слідчі дії тривають.

КНП «Баришівська багатопрофільна  лікарня» повідомляє, що

• Наразі на стаціонарному лікуванні   перебувають 75 пацієнта, з них 1 – в тяжкому стані, в тому числі один хворий з коронавірусною хворобую COVID-19 – 4).
  • У інфекційному відділенні – 15 осіб, з них 0 дітей з діагнозом COVID-19.
  • За останню неділю зафіксовано 14 звернень з різними травмами до травматологічного пункту.

Фахівцями первинної медицини прийнято 874 пацієнти, з яких 3 мають пневмонію, та 17 з COVID-19.

Також здійснено 36 виїздів невідкладної допомоги. Зокрема, в селі громади – 18.

БЕРЕЖІТЬ СЕБЕ І РІДНИХ!