З огляду на триваючу повномасштабну війну, українські громади стикаються з численними викликами, які впливають на їх соціально-економічну стабільність та якість життя мешканців. Особливо складно доводиться жінкам, які не тільки піклуються про свої родини, але й часто залишаються без засобів до існування. У цей важкий час підтримка вразливих категорій населення є надзвичайно важливою для збереження єдності та стійкості наших громад.

У Баришівській селищній раді відбулася зустріч, що стала визначальною для подальшого зміцнення громади. Секретар селищної ради Олександр ІЛЬЧЕНКО разом із керівниками структурних підрозділів провели важливі переговори з представниками Всеукраїнської громадської організації “Жіночий Консорціум України” (ВГО “ЖКУ”). Головною темою обговорення стало впровадження нового проєкту під назвою “Підтримка участі громадськості у відновленні стійкості громад Київської та Чернігівської областей”, який реалізується за підтримки міжнародного об’єднання OXFAM.

Проєкт спрямований на забезпечення найуразливіших верств населення багатофункціональною грошовою допомогою у розмірі 3600 грн на особу на три місяці. Крім того, він передбачає активне залучення громади до вирішення власних потреб через підтримку та реалізацію громадських ініціатив.

Особлива увага у рамках проєкту приділяється жінкам, яким буде запропоновано долучитися до програми навчання з ведення бізнесу та пошуку роботи, а також отримати грошові гранти для відновлення або створення нового бізнесу. Важливим аспектом є адвокаційна діяльність, спрямована на посилення ролі сільських жінок у процесах прийняття рішень та активізації співпраці між громадськістю та місцевою владою.

Ця співпраця є важливим кроком до відновлення та зміцнення нашої громади, забезпечуючи її мешканців необхідною підтримкою у цей складний час.