Бахмут – Баришівка. Налагодження співпраці

Минулого тижня секретар Баришівської селищної ради Олександр Ільченко разом з депутатським корпусом, посадовцями різних структур селищної ради та керівниками підприємств мали нагоду вітати на території нашої громади мера міста Бахмут Олексія Реву разом з представниками Бахмутської громади.

Головне питання порядку денного – допомога із забезпеченням житлом для мешканців східної громади.

На зустрічі було представлено концепцію “Сталева Мрія Баришівка” спільно МетІнвест-СМЦ для внутрішньо-переміщених осіб з Бахмутської громади, з якою трохи пізніше можна буде ознайомитися всім охочим.

Відбулася тільки перша зустріч, а після буде спільна кропітка робота по узгодженню подальших дій, проведенню аналітики та формуванню загальної стратегії будівництва нового житлового кварталу на території Баришівської селищної територіальної громади, обговорення її з депутатами селищної ради, громадськістю та пошуку інвесторів.