Друга річниця загибелі Єгора «ЕХО» БАРТОША з Паришкова

Старший сержант, кулеметник кулеметного відділення взводу вогневої підтримки 1-ї роти оперативного призначення 2-го батальйону оперативного призначення окремого загону спеціального призначення “Азов”, сталевий боєць сталевого полку, який добровільно став на захист нашої країни від російських загарбників в 2014 році.

Звільнення Маріуполя. Бої за Іловайськ. Широкинська операція. Бої за Мар’їнку та Красногорівку. Оборона Світлодарської дуги.

З початку  повномасштабного вторгнення в 2022 році країни-терориста на нашу землю боронив  країну. Пройшовши пекло Маріуполя, протягом 86 днів разом з героями-побратимами героїчно тримаючи оборону комбінату «Азовсталь», 16 травня 2022 року за наказом командування був змушений вийти з заводу у ворожий полон.

Нажаль свій 33-й і останній день народження зустрів у неволі, отримавши в подарунок кусок хліба та цигарку, а вже за 6 днів став жертвою страшного, підступного теракту в Оленівці…

Вшанувати памʼять героїчного земляка прийшли до памʼятної дошки на стінах рідної школи Героя секретар Баришівської селищної ради Олександр Ільченко, староста Корніївського старостинського округу Петро Вілянський, начальник відділу культури та туризму Людмила Бабич, керівник Центру допомоги учасникам АТО/ООС БАРИШІВСЬКОЇ ГРОМАДИ Любов Усик

За волю України поклав свою голову справжній патріот, Герой України, Герой Маріуполя, Герой Азовсталі!

Слава Україні!

Слава полку Азов!