Соціальне інспектування сімей, які перебувають в складних життєвих обставинах

На виконання розпорядження Баришівської селищної ради від 15.07.2024 № 84-03-03 щодо проведення спільних цільових рейдів «Дозвілля дітей», «Здоровий побут» 19 липня 2024 року головним спеціалістом служби у справах дітей та сім’ї Юлією Ілляш, провідним фахівцем із соціальної роботи Центру соціальних служб Оксаною Нитченко та поліцейським офіцером Баришівської громади Антоном Палієм проведено соціальне інспектування 5 сімей, які перебувають в складних життєвих обставинах та 1 сім’ї опікуна в якій виховується дитина-сирота, на території Подільського (с. Масківці) та Веселинівського старостинських округів.

В ході рейду обстежено умови проживання в сім’ях, що перебувають на обліках.

З метою недопущення нещасних випадків  проведена роз’яснювальна робота з батьками і дітьми, зокрема з питань дій у випадку надзвичайних ситуацій, у тому числі сигналу «Повітряна тривога», правил пожежної безпеки, електробезпеки, безпеки дорожнього руху, профілактики шлунково-кишкових захворювань, правил поведінки в громадських місцях, поводження з незнайомими людьми та предметами, а також правил поводження на річках і водоймах.