Профілактичний рейд на водоймах громади

З метою запобігання загибелі людей на водних об’єктах, а також задля роз’яснення відпочиваючим правил безпечного поводження на воді головним спеціалістом Служби у справах дітей та сім’ї Юлією Ілляш та інспектором ювенальної превенції Броварського районного управління поліції Юрієм Мойсієнком проведено профілактичний рейд на водоймах Баришівської громади.

Під час роз’яснювальної роботи пояснили у чому небезпека купання у не відведених для цього місцях, застерегли від пірнання у воду з обривів та мостів і нагадали про заборону купання у нетверезому стані. Звернули увагу дорослих на постійний нагляд за дітьми й наголосили, що небезпечно купатися поодинці та відпливати далеко від берега.

Наприкінці профілактичних бесід роздали пам’ятки попереджувального характеру з основними правилами безпечного поводження на воді.

Будьте відповідальними обираючи місця для відпочинку біля водойм!

Лише ваша пильність та сумлінність може гарантувати безпеку відпочинку! Бережіть себе та своє життя!