Шановні колеги, фермери Баришівщини, прийміть щирі вітання з професійним святом!

Ваша професія почесна та відповідальна, бо плекати землю, особливо зараз в умовах війни, прирівнюється до роботи лікаря.

Впевнений, що кожного фермера, мабуть, на генетичному рівні мотивує любов і повага до рідної землі.

Саме тому, українці завжди вирізнялися своїм дбайливим господарюванням і повною самовіддачею під час посівних кампаній або збору урожаю, адже працюють без свят і вихідних, бо відчувають – від їхньої праці залежить добробут та благополуччя України.

Пишаємося тим, що попри всі виклики, повʼязані з війною, наші фермери самовіддано працюють на полях, наповнюють бюджет, підтримують соціальну сферу громади.

Велика подяка за це військовим, які прикривають над нами небо, забезпечуючи відносно комфортні умови праці.

Бажаємо всім причетним до свята Миру і Перемоги, високих врожаїв та гарної погоди, міцного здоровʼя і добробуту в родинах! Будемо з хлібом – будемо у безпеці!

З повагою секретар Баришівської селищної ради Олександр Ільченко