Робота аптечного пункту в селах громади

14 травня на маршрут вийшов мобільний аптечний пункт, який 100 відсотків життя. Київський регіон разом з Укрвак МОЗ України запустили в межах компоненту відновлення доступу до медичних послуг у регіонах, що постраждали від війни. Перший маршрут пролягав через три села нашої громади: с. Веселинівка, с. Масківці, с. Поділля.

Секретар Баришівська селищна рада  Олександр Ільченко про роботу мобільного аптечного пункту зазначив наступне:

— На сьогодні це дуже актуальне питання, бо ми наближаємо медичні послуги до людей. Люди мають можливість прийти сюди і у своєму населеному пункті купити ліки. Зазвичай вони їздять у Баришівку 10-15 км, щоб купити ліки, а завдяки мобільному аптечному пункту ліки уже тут – на місці.

25 людей скористалися послугами мобільного аптечного пункту лише у селі Веселинівка — на першій точці сьогоднішнього маршруту.

Інф. КНП ” ЦПМСД” Баришівської Селищної Ради Київської області