Відбулась перша в цьому році чергова 52-а сесія Баришівської селищної ради 8-го скликання

Згідно порядку денного розглянуто 68 питань, основним з яких був звіт секретаря Баришівської селищної ради Олександр Ільченко за 2023 рік.

Розпочали роботу сесії вшануванням пам’яті загиблих унаслідок збройної агресії російської федерації хвилиною мовчання.

Варто зазначити, що завдяки плідній роботі та взаємодії депутатського корпусу, усі винесені питання порядку денного 52-ї сесії були ретельно розглянуті та обговорені на засіданнях постійних депутатських комісій і узгоджені на погоджувальній раді.

З-поміж іншого депутати:

• затвердили на посаді старости  Подільського старостинського округу Ігоря Остапця;
  • відповідно внесли зміни до складу виконавчого комітету;
  • визначили строки проведення звітів депутатів Баришівської селищної ради в період з 01.02.2024 по 31.03.2024;
  • затвердили звіти про виконання бюджету Баришівської ТГ, діяльність КУ “Інклюзивно-ресурсний центр” Баришівської селищної ради та звітів про виконання місцевої цільової програми надання поворотної фінансової допомоги патронатним вихователям і фінансової підтримки Баришівської районної організації ВФСТ «Колос» за 2023 рік;
  • розглянули 33 земельні питання.

За наслідками голосування депутати підтримали всі запропоновані проєкти рішень.

Рішення 52-ї сесії будуть опубліковані згідно чинного законодавства на офіційному сайті Баришівської селищної ради: