Фонд «Партнерство за сильну Україну» реалізує проєкт міжнародної технічної допомоги, що фінансується Міністерством закордонних справ і у справах Співдружнності націй Великої Британії з додатковим фінансуванням від урядів інших держав, включаючи уряди США, Канади, Швеції, Швейцарії та Фінляндії. ФПСУ надає технічну допомогу і підтримку звільненим областям по всій Україні, включаючи Київську область.

Перший заступник селищного голови  Володимир Коцюрбій, начальник управління соціального захисту Людмила Маценко та головний спеціаліст служби у справах дітей та сім’ї Баришівська селищна рада Юлія Ілляш взяли участь у навчальному тренінзі «Впровадження принципів гендерної рівності та соціальної інклюзії на рівні громад».

Метою заходу було підвищення знань та навичок профільних працівників з гендерної рівності і соціальної інклюзії для подальшого інтегрування у програми з відновлення та розбудови громад, профілактики і попередження випадків гендерно зумовленого насильства, а також, виявлення випадків домашнього насильства.