#ОбластьГероїв

Жодні ордени чи нагороди не зможуть вгамувати біль дружини, яка лишилась без чоловіка, горе матері від втрати сина, розпач дітей, яких більше не зможе обійняти найрідніша людина…

Проте ці найвищі державні нагороди повинні нагадувати нам про подвиги сучасних українських героїв. І щоб ми щоразу пам’ятали: їхня жертва не є даремною. Їхня відважність та хоробрість залишаються у пам’яті нащадків.

Сьогодні в Волошинівському старостинському окрузі нагорода знайшла свого Героя, на жаль, ПОСМЕРТНО.

Родина ОЛЕКСАНДРА КИРДИ отримала орден «За мужність» ІІІ ступеня (посмертно).

Державної нагороди загиблий воїн удостоєний за особисту мужність і самовідданість, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, самовіддане виконання військового обов’язку.