Співпраця задля захисту громади від інфекційних хвороб

Відбулася просвітницька зустріч «Співпраця задля захисту громади від інфекційних хвороб» в рамках проєкту «Розбудова стійкої системи громадського здоров’я» за участю керівництва Баришівська селищна рада – секретаря селищної ради Олександра Ільченка, першого заступника селищного голови Володимира Коцюрбія, керуючої справами селищної ради Крістіни Дорофеєвої.

На зустрічі також були присутні загальний координатор проєкту від Коаліція за Вакцинацію Ірина Андріяш, головний лікар КНП “ЦПМСД”, експерт з імунізації  Павло Коврига, координатор з вакцинації проєкту «Розбудова стійкої системи громадського здоров’я в Київській області» Наталя Базілєєва, освітяни  Баришівської громади.

Презентували проєкт «Розбудова стійкої системи громадського здоров’я в Київській області», обговорили основні досягнення проєкту на рівні фокусних громад та окреслили напрямки та завдання роботи проєкту в Баришівській ТГ, передусім за напрямком «імунізація».

Проєкт фінансується американським народом через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) і виконується організацією Pact у партнерстві зі Швейцарським інститутом тропічної медицини та громадського здоров’я (Swiss TPH), Оверсіз Стратіджик Консалтінг (OSC), Європейський інститут політики громадського здоров’я – ЄІПГЗ.