#КультураБаришівщини

З нагоди Всеукраїнського Дня працівників культури та майстрів народного мистецтва 07.11.2023 в м. Бровари відбулось нагородження кращих працівників культури Броварського району, серед яких:

Полігушко Олена Миколаївна – головний спеціаліст відділу культури та туризму Баришівської селищної ради;

Бурак Андрій Миколайович – директор Дитячої музичної школи;

Гудим Людмила Віталіївна – керівник ансамблю бального танцю «Юність»;

Слободянюк Дарина Олегівна – заступник директора Культурно-мистецького центру;

Лавріненко Наталія Іванівна – головний спеціаліст Баришівської бібліотеки для дорослих;

Поляничко Антоніна Іванівна – завідуюча клубом села Рудницьке.

Подяки та цінні подарунки їм вручив перший заступник голови Броварської РДА Олексій Дорошенко.

Наступного дня в Київській ОВА нагородами Депатаменту культури та туризму КОДА відзначено директора Культурно-Мистецького Центру Володимира Кулика та секретаря керівника відділу культури та туризму Баришівської селищної ради Людмилу Новицьку!

Дякуємо за невтомну, плідну працю задля збереження культурної спадщини та приближення перемоги!