Баришівська територіальна громада отримала генератори від наших французьких партнерів!

Дякуємо Мережі захисту національних інтересів АНТС, United for Ukraine, Stand with Ukraine та Edward Mayor!

Наша громада отримала генератори в рамках спільної україно-французької ініціативи «Світло під час зими» та у рамках проєкту «Відновлення громад». Ці генератори забезпечать електроенергією навчальні заклади.

Ми вдячні нашим французьким партнерам за таку потужну підтримку. Віримо, що разом зуміємо пройти зиму та дочекатися весни, яка обов’язково принесе нам Перемогу!

Щиро дякуємо за постійну підтримку та комунікацію регіональному проєктному менеджеру Валентині Осадчій, керівнику проєкту Наталі Федорович, французьким партнерам, голові правління ГО «Мережа захисту національних інтересів «АНТС» Ганні Гопко, United for Ukraine, Stand with Ukraine та Edward Mayor за вашу підтримку та ваші щирі й чуйні серця, за те, що не стоїте осторонь проблем українців.