Дорогі жінки Баришівської громади!

Прийміть щирі вітання з Міжнародним жіночим днем 8 Березня – святом весни, миру, добра!

Жінка, як і весна, несе світу життя і любов, ніжність і турботу, натхнення і неповторність…

До вітальних слів з нагоди відзначення Міжнародного жіночого дня приєднується голова Баришівськоі селищної ради Олександр Павлович Вареніченко та зичить кожній Берегині роду міцного здоров‘я, Божого благословення у всьому, мирного неба!

Дякує жінкам громади за сумлінну та суспільно-корисну працю, активну громадську діяльність, чуйність, небайдужість, вагомий внесок у розвиток волонтерського руху громади і наголошує:

Коли ми разом – ми сильна громада!

З повагою, голова Баришівської селищної ради Олександр Павлович Вареніченко та сильна чоловіча група підтримки представників Баришівської громади