Кохання під час війни
Приклад наших незламних бійців, журналістів та тих, громадян, які в умовах війни приходять до ДРАЦСів та реєструють шлюб, надихнув Дениса і Богдану (мешканців смт Баришівка), які саме сьогодні зареєстрували шлюб у відділі ДРАЦС смт Баришівки
![?](https://secureurl.fwdcdn.com/url/iIAOSXuIV1dmq2Zrc97IrQ/aHR0cHM6Ly9zdGF0aWMueHguZmJjZG4ubmV0L2ltYWdlcy9lbW9qaS5waHAvdjkvdDEwLzEuNS8xNi8xZjkxNy5wbmc?orig_uri=https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t10/1.5/16/1f917.png)
Бажаємо, щоб любов, що з’єднала вас сьогодні, тільки міцніла з роками, щоб ви не розгубили ніжність і теплоту, були уважні до своєї половинки, вміли перетворювати в жарт дрібні неприємності, жили в щастя і без особливих проблем!
І найголовніше – мирного неба![?](https://secureurl.fwdcdn.com/url/LBRYWycvzCJcz5gE6Kpd7Q/aHR0cHM6Ly9zdGF0aWMueHguZmJjZG4ubmV0L2ltYWdlcy9lbW9qaS5waHAvdjkvdGM1LzEuNS8xNi8xZjQ5OS5wbmc?orig_uri=https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tc5/1.5/16/1f499.png)
![?](https://secureurl.fwdcdn.com/url/g54QgRiG-OKmygOEJmUODw/aHR0cHM6Ly9zdGF0aWMueHguZmJjZG4ubmV0L2ltYWdlcy9lbW9qaS5waHAvdjkvdDZlLzEuNS8xNi8xZjQ5Yi5wbmc?orig_uri=https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t6e/1.5/16/1f49b.png)
![?](https://secureurl.fwdcdn.com/url/LBRYWycvzCJcz5gE6Kpd7Q/aHR0cHM6Ly9zdGF0aWMueHguZmJjZG4ubmV0L2ltYWdlcy9lbW9qaS5waHAvdjkvdGM1LzEuNS8xNi8xZjQ5OS5wbmc?orig_uri=https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tc5/1.5/16/1f499.png)
![?](https://secureurl.fwdcdn.com/url/g54QgRiG-OKmygOEJmUODw/aHR0cHM6Ly9zdGF0aWMueHguZmJjZG4ubmV0L2ltYWdlcy9lbW9qaS5waHAvdjkvdDZlLzEuNS8xNi8xZjQ5Yi5wbmc?orig_uri=https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t6e/1.5/16/1f49b.png)
Тож, допоки українці сповнені любові один до одного та своєї країни, допоки в них жевріє ненависть до війни – доти будемо битись!