Проєкт соціальної дії – проєкт спрямований на позитивні соціальні зміни у громаді

Зі слів секретаря Баришівської селищної ради Надії Михайлівни Слухай :

“Завжди підтримую щирі прагнення до розвитку та вдосконалення, яким не має меж. Всі обмеження тільки в нас самих. Тому завжди закликаю мріяти та діяти.

А сьогодні хочу привітати працівників культури Селичівського старостинського округу Баришівської територіальної громади з перемогою в Конкурсі підтримки проєктів соціальної дії від Британської Ради в Україні, який реалізуємо через БФ” Громади Березані” Алла Новікова , так як вони є партнерами програми ” Активні Громадяни”.Лена Тронка , Таня Сидоренко , а пам’ятаєте як все починалось?До мене в кабінет староста Селичівського старостинського округу Неоніла Неоніла Кубрак Кубрак привела працівників клубу з проханням допомогти з проєктами й ми взялись…Це вже не перша перемога, дай Бог – не остання…”

Разом зможемо більше