16 листопада День працівників радіо, телебачення та зв’язку України

День працівників радіо, телебачення та зв’язку встановлений Указом президента України й відзначається 16 листопада.

Це свято об’єднує людей різних професій: журналістів, редакторів, видавців, листонош, операторів, сортувальників – всіх тих, чия благородна праця забезпечує одне з основних прав громадян – право на отримання інформації. Життя сучасної людини неможливе без засобів комунікації – всього того, що дозволяє нам відчувати свою причетність до суспільних процесів. Телебачення, радіо, телефон, пошта та інтернет стали тим інструментом, за допомогою якого рівень контактування і швидкість реагування підвищились у тисячі разів.

Щодня, завдяки працівникам  радіо, телебачення та зв’язку України , люди мають змогу отримувати чи не найголовніший продукт нашого часу – інформацію.