Пам’ять про аварію на Чорнобильській АЕС у бібліотеках-філіалах Баришівської ЦБС

26 квітня 2019 року в бібліотеках-філіалах Баришівської ЦБС оформлено книжково-ілюстративні виставки «Чорна спадщина Чорнобиля», «Чорнобиль. Трагедія. Пам’ять», проведено бібліографічні огляди, перегляди літератури, присвячені цій екологічній трагедії. Урятований світ – найкращий пам’ятник, тим хто загинув у Чорнобильському пеклі. Пам’ятаємо про них і робимо усе, щоб ніколи не падала на землю гірка зірка Полин…

У бібліотеці-філіалі с. Волошинівка проведена година спогадів «Цей подвиг не викреслити з пам’яті людської», яку підготували директор БК с.Волошинівка  Івченко Т.В. та завідуюча бібліотекою Марченко М.Г. На захід були запрошені учні старших класів разом з учителем Рудницькою В.В.      Василина Василівна сама переселенка і тому з сумом згадувала 1986 рік, ті трагічні дні, коли потрібно було залишати домівку, друзів, чудову природу і їхати  у  невідомість.

У будинку культури с.Бзів пройшла година пам’яті до Чорнобильської трагедії «Росте Чорнобиль – сліз гіркий пустир» для учнів 4-9 класів Бзівського НВК. Ведучі директор БК  Лукаш М.С. і  завідуюча бібліотекою Корнієнко Р.В. розповіли про героїв, які  врятували наше мирне життя та вступили в битву з радіоактивним полум’ям. Хвилиною мовчання пом’янули загиблих від аварії.

У сільському клубі с. Селичівка спільно з бібліотекарем бібліотеки-філіалу с. Селичівка Сидоренко Т.О. проведено екологічно-літературну годину «Чорнобиль…Весни обірване суцвіття». Гуменюк Анастасія, Безкоровайний Данило, Гуменюк Артем, Тимофієва Анастасія, Кулик Катя, Муханова Анастасія, Муханова Наталія, Безкоровайна Лариса, Свида Нікіта, Свида Матвій, Свида Галина, Рахуба Руслана, Божко Даша, Божко Євген, Дігтяр Андрій, Рахуба Оля, Дігтяр Олександра, Сидоренко Діана, Сидоренко Тетяна прочитали вірші та згадали квітень 1986 року.

Година-спомин «Чорнобиль  в серці  України, а тінь його по всій Землі»

організована бібліотекарем бібліотеки-філіалу с. Корніївка В.В.Гладишевською, а година пам’яті «Чорнобиль… Весни обірване суцвіття» біля пам’ятного знака ліквідаторам – чорнобильцям c. Гостролуччя проведена спільно працівниками культури с. Гостролуччя, учнівського і педагогічного колективу Гостролуцького НВК та громадськості села.

Зав. методично-бібліографічним відділом Баришівської ЦБС, Лавріненко Н.І.