Безпечне та здорове майбутнє праці

24-го квітня 2019 року інспектор праці апарату виконавчого комітету Баришівської селищної ради Галецький Сергій Васильович прийняв участь у проведенні круглого столу-наради з нагоди відзначення Всесвітнього Дня охорони праці під девізом «Безпечне та здорове майбутнє праці» організованого управлінням агропромислового розвитку Баришівської районної державної адміністрації під головуванням голови Баришівської районної державної адміністрації Левченком О. А.

В ході круглого столу-наради розглядалися наступні питання:

1. Стан виробничого травматизму у суб’єктів господарювання за 12 місяців 2018 року;
  2. Запобігання нещасним випадкам на виробництві та забезпечення безпеки праці молодих працівників;
    3. Проведення планових та позапланових перевірок Головним управлінням Держпраці у Київській області. Застосування штрафних санкцій;
  3. Державний контроль за додержанням законодавства про працю та зайнятість населення. Атестація робочих місць.