07 липня 2021 року відбулося засідання комісії

07 липня 2021 року відбулося засідання комісії  з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Баришівської селищної ради.

Відповідно до Закону України «Про ветеринарну медицину» ст.46 п.2 , Інструкції «Про заходи щодо боротьби із сказом тварин»,  затвердженої наказом Головного державного інспектора  ветеринарної медицини України від 19.01.1999 № 2 та акту епізоотичного обстеження території  смт   Баришівка  Броварського  району  з  прилеглими до нього угіддями, пасовищами, польовими та лісовими масивами в радіусі 10 км. вважати територію  смт  Баришівка  Броварського  району  з  прилеглими до нього угіддями, пасовищами, польовими та лісовими масивами в радіусі 10 км.  безпечними щодо сказу  свійських та диких тварин. Карантинні обмеження скасувати – з 07.07.2021 року.