Новий проект « Пошук майстрів Hand Made Баришівської громади»
Красиві пледи і покривала можна зв’язати своїми руками. Це не лише приємне хобі, але і корисне зайняття, що дозволяє зробити потрібні речі для інтер’єру. Існує теорія, що в’язання було відомо і деяким живописцям епохи Раннього Відродження. На кількох запрестольних образах XIV століття зображена Діва Марія, яка в’яже по колу одяг для Немовляти Христа, зазвичай сорочку. Але ці зображення не можуть підказати, чому художник зобразив Мадонну яка в’яже – атрибут чи це світської пані або асоціація з простим людом, – вони просто демонструють, що художникам було відомо в’язання.
У чому ж полягає користь в’язання і як воно впливає на наш організм? Перше, про що варто згадати, це вплив в’язання на нервову систему. Жінки часто стикаються з різними стресами і знаходяться в нервовому напруженні, що призводить до дратівливості, зниження працездатності та агресивності. Все це негативно позначається на здоров’ї, а так само на спілкуванні з оточуючими. Крім того, постійне напруження і хвилювання можуть призвести до порушень роботи шлунково-кишкового тракту, серцево-судинної системи, а так само до гіпертонії.
В’язання – одне з найулюбленіших занять нашої майстрині – Анни (https://www.facebook.com/profile.php?id=100010630157203):
«Я,Цвєткова Анна.(с.Морозівка)
Коли на Світ з’явилась наша донечка,в мені прокинулася любов до всього ніжного,чудового..
Перший мій пледик,звичайно ж,був для доні.Потім почала в’язати на замовлення.З великим задоволенням в’язала ще і ще,дивлячись нові відео-уроки ночами.Допоки не спробувала щось нове.Так з’явились в асортименті пов’язочки,хомутики,шарфи для моїх прекрасних замовників.Отримуючи найтепліші і найприємніші відгуки,зрозуміла,що маю чудове хоббі.
З маленькою дитиною часу маєш не так багато,як хотілося б,але в планах ще безліч нових ідей.І однозначно,я їх буду втілювати в реальність.Бо в мене вірять рідні і друзі,яким я дарую тепло, любов і турботу своїми “Плюшевими витворами”.»