Відбулося нагородження переможців дитячого онлайн проекту «Кожна дитина талановита. Поділись своїм талантом»

2 червня 2020 року, на площі перед КМЦ, з дотриманням усіх санітарно-гігієнічних, норм відбулося нагородження переможців дитячого онлайн проекту «Кожна дитина талановита. Поділись своїм талантом» з нагоди Дня захисту дітей, який організували та провели відділ культури та туризму Баришівської селищної ради за підтримки селищної ради.
Дітей вітали голова Баришівської селищної ради О.П.Вареніченко та заступник селищного голови з питань соціального напрямку Баришівської селищної ради Ж.В.Данчук.
Всі діти переможці конкурсу у різних номінаціях отримали подарунки. А головне щирі дитячі посмішки осяяли на обличчях всіх учасників.
До нових зустрічей!!!!!